YANGIN KAPILARI HAYAT KURTARABİLİR

Binalarda yangına dayanıklı kapıların kullanımı, doğru tahliye yönlendirilmesi ile birlikte acil müdahale ekiplerine ekstra zaman kazandırarak, can ve mal kaybını minimum seviyede tutabilir. Doğru planlanmış tahliye projesi ile birlikte tüm yapısal yangından koruma elemanlarının bir bütün içinde kullanılması oldukça önemlidir. Bir yangın durumunda kendiliğinden kapanan yangın koruma kapıları hayat kurtarabilir veya en azından binaya verilen zararı azaltabilir. Yangın bölümlerini korurlar ve böylece yangının yayılmasını önlerler. Bu işlevi güvenilir bir şekilde yerine getirebilmek için kapı kanadı, çerçeve, menteşeler, kilit, kol kolları ve kapatıcılar birbiriyle mükemmel bir uyum içinde ve bir bütün olarak test edilmiş olması gerekmektedir.

    CE işareti ile

    EN 1634-1’e göre test edildi

    EI 45-Sa, EI 60-Sa, EI 90-Sa, EI 120-Sa Dayanım sınıfları

    Yerinde kolay kurulum ve özel ölçülendirilebilir

Design-Assist-scaled
MİMARİ ÇÖZÜMLER

İki nesildir yangın kapısı ve yangın dolabı üretiminde aktifiz ve yangından korunma alanında proje danışmanlığı konusunda uzmanız. Uygun fiyatlarla kaliteli ürünler üretiyoruz. Modern günümüz teknolojisini ve müşteri taleplerini yakından takip ediyoruz. Tüm ürünlerimizi, müşterilerimiz için özenle ve projesine uygun şekilde seçiyoruz. Alanında profesyonel teknik ekibimiz ile birlikte, kaliteyi uygun fiyatlarla müşterilerimize sunmaktan memnuniyet duyuyoruz.

IMG-20210914-WA0024
DOĞRUDAN MONTAJ HİZMETİ

Olgun ve istikrarlı bir yapının yanı sıra yüksek kaliteli üretim kapılarımız estetik ve işlevseldir. Profesyonel ve temiz montaja büyük önem veriyoruz. Çözüm odaklı çok yönlü hizmetimiz ile her gün uluslararası yeni müşteriler kazanıyoruz.

20Zcz3xAyfLSnVueBuA3p9tM7u0VitFfZevrk1FM
İKNA EDİCİ KALİTE

Ürünlerimiz için kullandığımız kalite belgelerimiz tıpkı ürünlerimiz gibi benzersiz hizmet sunmaktadır. Hızlı teslimat ve doğru monte edilmiş ürünlerimizin, yıllar sonra bile ilk günkü gibi çalıştığından emin oluyoruz.