UZUN YILLAR YANGIN SÖNDÜRME DOLAPLARI VE YANGINDAN KORUMA KAPILARI ÜRETİMİ KONUSUNDA UZMANLAŞTIK

Fabrikamızdaki daima Kalite hedefli üretimlerimizle , Hammadde stoklu profesyonelce kombinasyonlarımızla , teknik altyapımızla , sektörel ticari pazarda lokomotiv firmalar arasında ilk sıralardayız. Müşterilerimizin özel ölçülü tasarım taleplerini , özellikle üretim bandlarımızda ürünler teslim termin tarihlerine ciddiyetle uyarak ,  güvenli ve doğru operasyonlar ile hızlı bir şekilde karşılamaktayız. Aidiyat duyguları üst seviyelerde  Kendisini mesleki işine adamış, aile bireyi olması mantığıyla kalifikasyonları üst seviyedeki çalışanlarımız, her zaman ve her şartlarda yüksek performans standardımızın temelini oluşturmaktadır. Profesyonel yetkinliklerdeki Ekibimiz sayesinde müşterilerimize Global üretim teknolojileriyle özel çözümler geliştirmeye devam edeceğiz

BOŞALTMA - DEPOLAMA
158_original
work

Yangından koruma kapıları ve yangın dolapları, üretimlerinde  kullanılan tüm hammaddeler, yarı mamül malzemeler, tırlar vasıtasıyla fabrikalarımıza geldiğinde , uygunluktaki depolarda tasnif edilerek, gerektiğinde aşağıdaki belirtilen prosesler aşamalarına dönüştürülmektedir.

CNC PROGRAMLAMA - CNC PUNCH KESİM
IMG_7627_1
cnc kesme

Ürün portföyümizde bulunan standart ölçülerde ve müşteri özel ölçülü ürün talepleri sınıflarına göre , üretim prosesleri öncesinde , ürün ağaçları , ürün reçeteleri , proses iş akışları , kalite kontrol proses noktalarının  düzenlenmesi aşamalarına kadar tüm sanal prosesleri itinayla hazırlanan ürünler, CNC Giyotin kesimde , CNC Abkant bükümde , CNC Punch  optimize delme makinalarında  , gazaltı kaynak birleştirilmelerinde . Elektrostatik toz boya hattında  boyanacak malzemelerin ana hatlarını oluşturur.

CNC ABKANT BÜKÜM
bukme
bukme1

CNC Abkant Kesim , CNC Punch optimize delme prosesleri gerçekleştirilen yarı mamül sabasemle malzemeler, şekillendirilmek üzere CNC Abkant büküm hattında işlem görür.

KAYNAKLI BİRLEŞTİRME
kaynak
IMG_7703

Teknik toleranslar sınırları içerisinde şekillendirme prosesleri  bitirilen yangına dayanıklı olan kapı çerçeveleri ve yangın hortumu dolap çerçeveleri , gazaltı tel kaynak prosesiyle kaynak Kalıpları üzerinde ölçüler dahilinde kaynatılır. Yarı mamül ürün ve malzeme üzerinde teknik resim ölçülerinde gerekli tüm takviye kaynakları ve birleştirme işlemleri yapılır

TAŞLAMA TEMİZLİK
temizleme
IMG_7696

Gazaltı tel kaynak prosesiyle ölçüler dahilinde kaynatılan çerçeveler üzerindeki kaynak tortuları , çapakları  , Flaph el aletleri ile malzemeye zarar verilmeden temizlenir , Elektrostatik toz boya prosesi için pürüzsüz yüzeyler oluşturulur.

ELEKTROSTATİK TOZ BOYA BOYAHANE HATTI
XXXL
boyama

Tüm üretim prosesleri bitmiş olan yarı mamül ürünlerin elektrostatik toz boya  hattı için gerekli tüm ön hazırlıkları yapılır. Metal tüm yüzeyler için 70 µm kalınlıkta elektrostatik toz boya uygulaması yapılır. Ürünler 200 santigrad derece sıcaklıkta ve askılı konveyör sistemli toz boya fırınlarında pişirilir.

KALİTE KONTROL - ONAY
kontrol
modsoft-kalite-kontrol

KONTROL: Sevkiyat öncesi final Kalite kontrol  standartları içerisinde tüm demonte ve monte  yarı mamül ürünler ve malzemeler ambalajlanmadan önce dikkatlice kontrol edilir. Kalite kontrol onay etiketi yapıştırılır.

ONAY: Sevkiyat öncesi veya Fabrika teslimi tüm demonte ve monte  yarı mamül ürünler ve malzemeler müşteriye teslim edilmesinden önce, sipariş çekilist standartlarına göre sayımları yapılır , örnekleme fotoğrafları çekilir , hasarsız  taşıma uygunluklarına  göre istiflenmesi yapılır ve sevkiyat final Kalite kontrol  son kontroller uygulanır.

AMBALAJLAMA - SEVKİYAT

PAKETLEME: Final Kalite-kontrol ve sevk onayından başarı ile geçmiş tüm demonte ve monte  yarı mamül ürünler ve malzemeler , paketleme hattında özenle paketlenerek sevke hazır hale getirilir ve müşteriye sevk edilir.