Kariyer

ELPADOOR Yangın Güvenlik LTD ŞTİ olarak, çalışanlarımızın işte hevesli ve motive olmalarını sağlamak bizim için önemlidir. Çünkü başarımız her bir çalışanın bağlılığına dayanmaktadır. Ancak çalışanlarımız günlük işlerinde ELPADOOR ruhunu yaşarlarsa bunu müşterilerimize aktarabilir ve onlara kusursuz hizmet sunabiliriz.

Kararlı, motive ve çözüm odaklı mısınız? Müşteriler ve iş arkadaşlarınızla sürdürülebilir ilişkilere değer veriyor musunuz? Bir takımda çalışmaktan hoşlanıyor musunuz, aynı zamanda kendi başınıza sorumluluk almayı da takdir ediyor musunuz?

Yenilik, kalite ve teknik bilgi, müşterilerimizin beklentilerini karşılamak için önemlidir. Kişisel sorumluluk ve karar verme özgürlüğü, fikirlere yer bırakan bir şirketin günlük çalışmasına eşlik eder. Müşterilerimize ilham veren ürün ve hizmetlerimiz, başarıyı deneyimlememizi sağlar.

Kurumsal kültürümüz, güvenlik, açıklık ve adaletin yanı sıra bilgi ve deneyim alışverişi ile karakterizedir. Siz de deneyiminize tam olarak katkıda bulunarak kayıtların bir parçası olmak ve yeni şeyler öğrenme fırsatını yakalamak istiyorsanız, başvurunuzu almak ve sizden haber almak için sabırsızlanıyoruz.