ÇEVRESEL SORUMLULUK

Bir şirket olarak sadece günümüzdeki müşterilerimiz ve çalışanlarımız için değil ayrıca gelecektekiler için de bir görevimiz bulunmaktadır.

Çevrenin korunması geleceğin korunması anlamına gelmektedir. Bizim için bu, gelecek nesiller için beklentilerden ödün vermeden ürünlerimiz ve hizmetlerimizle ve ayrıca bir işveren olarak günümüz insanlarının gereksinimlerini karşılamak anlamına gelmektedir.

Enerji tüketimi bu durumun sürekli önem kazanan bir parçasını oluşturmaktadır, bu yüzden sistematik olarak tüketimimizi kayıt etmekte ve takip etmekte, kendimize azimli tasarruf hedefleri belirlemekte ve daha iyi enerji verimliliği için uygulamalara özel çözümler geliştirmekteyiz.

Enerji yönetim sistemimiz kaynakların korunması ve işimizin her aşamasında çevresel bir bilinç yaklaşımı tesis etmek amacıyla çabalarımız için merkezi bir rol oynamaya devam edecektir.

Ürünlerin ve süreçlerin ilk olarak çevresel olarak değerlendirilmeleri, hammadde geri dönüşümleri, atık ayrıştırma ve enerji tüketiminin azaltılmasına yönelik önlemler vasıtasıyla azimli çevresel hedeflere bağlıyız.

     Müşterilerimize bir gelişim ortağı olarak; ağırlıkların azaltılması ve enerji tüketiminin düşürülmesi için yenilikçi fikirler ve çözümler sunmaktayız. Hafif ağırlığa sahip yapılar için etkili birleşim teknikleri, teknik öneriler vasıtasıyla parça sayılarının minimuma indirilmesi ve çevresel olarak uygun malzemelerin kullanımı emisyon seviyelerinin düşürülmesi ve kaynakların korunması için bizim temel yapı taşlarımızı oluşturmaktadır.